ASMIRA MARINE

D-Marin Turgutreis ve Altınyunus Marina çekek sahasında bakım & onarım teknik ofisi bulunan Asmira Marine, kısa zamanda güneydeki önemli lokasyonlarda hizmet verebilmek adına hazırlıklarını sürdürmektedir. 

ASMIRA MARINE

Asmira Marine, 2020 yılı ile birlikte, teknelerin bakım & onarım ve periyodik bakım hizmetlerini müşterileri için buluşturmaya karar vermiştir. Son Kat Boya, Zehirli Boya, Pasta, Cila, Vernik Uygulamaları, Gelcoat Uygulamaları, Polyester Tamirleri, Ozmoz Tedavisi, Epoksi Laminasyon, Kumlama, Mekanik, Elektirik, Marangoz Hizmetlerimiz için lütfen iletişime geçiniz.

ASMIRA MARINE

Hizmet vermeye başladığı yıllarda filosundaki deniz ve kara tankerleri ile tek seferde 1.000.000 litre ikmal yapabilme gücüyle öne çıkan firma, zamanla “marine istasyon” konseptini geliştirerek Türkiye’de bir ilke imza atmıştır

ASMİRA MARINE

Asmira Marine 43 yıllık köklü grup geçmişi ve deneyimi ile faaliyetlerine 2002 yılında ilk yakıt ikmalini yaparak başlamıştır. Hizmet vermeye başladığı yıllarda filosundaki deniz ve kara tankerleri ile tek seferde 1.000.000 litre ikmal yapabilme gücüyle öne çıkan firma, zamanla “marine istasyon” konseptini geliştirerek Türkiye’de bir ilke imza atmıştır.2013 yılında D-Marin Didim, 2017 yılında D-Marin Turgutreis, 2018 yılında Setur Kuşadası, yine 2018 yılında D-Marin Göcek, 2020 yılında D-Marin Portonovi ve en son 2021 yılında IC Çeşme Marina’nın marine istasyonlarını bünyesine alarak, “marine istasyonculuğu” konusundaki başarısını ortaya koymuştur. Yüksek standartlarla donatılmış istasyonlarında, yenilikçi pek çok çözümü müşterilerinin konforu için en üst düzeyde sunan Asmira Marine; aynı anda altı teknenin ikmal yapabildiği pompaları, özel dizayn lounge’ları ve yüksek hizmet kalitesi ile de tüm deniz araçları için kıyılardaki güvenli liman olmuştur.

Sektördeki tecrübe, bilinirlik ve kalite odaklı iş yapış biçimlerini yatçılığın farklı kollarına taşıma ve geliştirme kararı alan Asmira Marine, sektördeki önemli aktörleri bünyesine katarak 2020 yılı itibarı ile tekne kiralama, tekne bakım & onarım & kışlama, yat malzemeleri satışı gibi alanlarda hizmet vermeye başlamıştır. Uzun yıllardan beri edindiği deneyim ve hizmet anlayışını bağlı bulunduğu grup şirketin “Tüm Avrupa kıyılarında yerel bir marka olma” vizyonuna uygun standart ve donanımlarda, her defasında bir adım yukarı taşımayı kendisine görev edinen Asmira Marine, daha fazla noktada daha fazla müşteriye ulaşarak üstün hizmet anlayışı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

TEKNE KİRALAMA

Asmira Marine, 2002 yılından beri geliştirdiği denizcilik ve yatçılık ile ilgili faaliyetlerine bir yenisi olan tekne kiralamayı 2020 yılında, bünyesindeki 7 farklı tekne ile girmiştir. Sektörde uzun yıllar deneyimi olan ve “know how” geliştirmiş aktörlerle iş birliği yaparak, pazara yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen Asmira Marine, 3 tarafı denizlerle çevrili ve eşsiz güzellikteki koylara sahip güney kıyılarını daha fazla insana tanıtma ve deniz turizminde farkındalığı arttırma gayreti ile yayılımcı bir politika izlemeyi esas almıştır. Bu nedenle, filosundaki farklı tipteki teknelerle her türlü ihtiyaca cevap vermeye çalışan Asmira Marine, yenilikçi yaklaşımları ile farklılık yaratmaya devam etmektedir.

video
Videoyu İzle

TEKNE BAKIM & ONARIM

Asmira Marine, 2020 yılı ile birlikte, teknelerin bakım & onarım ve periyodik bakım hizmetlerini müşterileri için buluşturmaya karar vermiştir. Sektörde uzun yıllar deneyim ve “know how” a sahip aktörleri bünyesine katarak, tekne sahiplerinin çözüm ortağı olmak ve onların değerli teknelerine en üst kalitede hizmet verebilmek adına hızla pazara giriş yapmıştır. D-Marin Turgutreis ve Altınyunus Marina çekek sahasında bakım & onarım teknik ofisi bulunan Asmira Marine, kısa zamanda güneydeki önemli lokasyonlarda hizmet verebilmek adına hazırlıklarını sürdürmektedir. Son Kat Boya, Zehirli Boya, Pasta, Cila, Vernik Uygulamaları, Gelcoat Uygulamaları, Polyester Tamirleri, Ozmoz Tedavisi, Epoksi Laminasyon, Kumlama, Mekanik, Elektirik, Marangoz Hizmetlerimiz için lütfen iletişime geçiniz.

Slider 2